İade ve Değişim

Lütfen tüm iade/değişim işlemlerinizde ürün ile birlikte faturanızı da göndermeyi unutmayın.

 • 1. Cayma Hakkı
  Tüketiciyi Koruma Kanunu ve 29188 sayılı MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ çerçevesinde satın aldığınız ürün ve periyodik yayınlar belirtilen yönetmeliğin 15(e) ve (f) bendlerine göre "Cayma Hakkının İstisnaları" arasında sayılmıştır:

  MADDE 15 – (1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

  e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan ürün, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
  f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.   Dolayısıyla yalnızca kargo paket ya da kolisinin açılmaması halinde satın aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz.

  Bu şartla iade yapmak istiyorsanız kargonuzu aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz:
 • 2. Arızalı Ürünler
  Sitemizde satılan tüm ürünları eksiksiz ve hasarsız şekilde paketlemek Ürün365'in sorumluluğundadır. Dolayısıyla kargo ambalajı hasar görmemiş bir gönderinizde hasarlı ve/veya kusurlu ürün çıkması durumunda fotoğrafını çekerek Müşteri Hizmetleri birimimize mesaj ya da email yoluyla ulaşmanızı rica ederiz. Konuyla ilgili lütfen yayıneviyle doğrudan temasa geçmeyin. Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizinle temasa geçerek ürününüzün en kısa zamanda değişimini ya da değişim yapılamaması durumunda iadesini gerçekleştirecektir. Değişim/iadenin onaylanması halinde lütfen ürünü yukarıda belirtilen adrese gönderin.
 • 3. Eksik / Yanlış Gönderiler:
  Tarafınıza herhangi bir nedenden ötürü eksik ya da yanlış gönderi yapılması halinde Müşteri Hizmetleri birimimizle iletişime geçebilirsiniz.