Sık Sorulan Sorular

vitaldestek.com, bir Öykü Sağlık Ürünleri Ltd. Şti. iştirakidir. Öykü Sağlık Ürünleri Ltd. Şti Gıda Takviyesi sektöründe müşterilerine %100 Orijinal Ürün ve Güvenli Alışveriş hizmeti sunmaktadır. Sitemize girdiğiniz hiçbir bilgi 3.şahış ve şirketlerlehiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

vitaldestek.com , SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile sizlerin güvenli bir ortamda ödeme yapabilmeniz için gerekli her türlü önlemi almıştır. Kredi kartı bilgileriniz sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece vitaldestek.com tarafından satın alma aşamasında kullanılır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz.

3D Güvenli Ödeme, Internet'ten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için ek bir güvenlik katmanıdır. 3D Secure Sistemi’nde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Siparişinizi tamamlama aşamasında ödeme bilgilerinizi girmenizin ardından bankanıza kayıtlı GSM numaranıza SMS ile 3D Secure şifreniz yönlendirilecektir. Bankanızda kayıtlı GSM numaranıza SMS ile gönderilen şifrenizi, satın alma sırasında şifre girme ekranına girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik bilgileri adınıza kesilecek fatura ve siparişinizin teslim edileceği adres ve bu süreçleri size bildirebilmemiz için iletişim bilgilerinizden oluşmaktadır. Güvenli bir alış-veriş süreci ve gerekli durumlarda sizlere ulaşabilmemiz için üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederiz.

213 sayılı Vergi Usul Kanununun 232 nci maddesine göre, sattığımız her ürüne fatura kesmek durumundayız ve fatura üzerinde kişinin ünvanı/adı-soyadı, vergi no.su/tc. kimlik no.su olmak durumunda. Siz TC Kimlik numaranızı vermek istemezseniz ilgili kutucuğu boş geçebilirsiniz. (Aynı ay içinde fatura toplamlarınızın 5.000 TL’yi geçmemesi koşulu ile)

Siparişlerinizi kargo ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

vitaldestek.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini banka hesap numaramıza Havale/EFT veya Kredi Kartı olarak yapabilirsiniz.

vitaldestek.com'dan alışveriş yapmak için kullandığınız kredi kartı, banka kartı veya alışveriş kartı gibi kartlarınızın bilgilerini saklamıyoruz. Alışverişinizi tamamlamak için ulaştığınız ödeme aşamasında, ödeme işlemleri ipara tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ödeme aşamasında diğer alışverişlerinizde hızlı olmak için kredi kartınızı saklamayı seçmeniz halinde kart bilgileriniz T.C. Merkez Bankası ve BBDK tarafından yetkilendirilen ödeme kuruluşu ipara 'nın altyapısında güvenli olarak saklanmaktadır.

ipara, 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, 23.08.2017 tarihinde Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş. adı ile BDDK lisansına sahip Online Ödeme hizmeti sağlayan şirkettir.

Öykü Sağlık Ürünleri Ltd.Şti.
Hesap No : 10101338
Şube : 1287/TÜMSAN SAN. SİTESİ ŞUBESİ/İSTANBUL
IBAN : TR71 0001 2001 2870 0010 1013 38

Resmi Gazetede yayımlanan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) yönetmeliği ile banka ve kredi kartlarının taksit sürelerini belirleyen 26. maddenin 7. fıkrası gereği;Gıda takviyeleri alımlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

www.vitaldestek.com üzerinden hafta içi mesai saatleri (08:00 – 16:00) içinde verdiğiniz siparişleriniz, İstanbul merkezimizden aynı gün içinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargoya teslim edilmektedir. Mesai saatleri dışında ve hafta sonu verdiğiniz siparişler takip eden ilk mesai günü kargoya teslim edilirler. Siparişler, Ankara’ya kadar olan illere ortalama 1 gün diğer uzak illere 1-3 gün içinde teslim edilmektedir

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyelik e-posta adresinize bilgi iletilmektedir. Size iletilen Kargo takip numaranızla www.vitaldestek.com ana sayfada sol köşesinde yer alan "Kargom Nerede" butonu ile kargo takibini yapabilirsiniz. Siparişleriniz Yurtiçi kargo firması ile adresinize iletilmektedir.

www.vitaldestek.com sitemizde satılan tüm takviye edici gıdalar Tarım ve Orman Bakanlığının onayına tabidir. Her ürünün Bakanlık onay numarası kutu ve etiketleri üzerinde bulunmaktadır. Bu numaraları Tarım ve Orman Bakanlığı sitesinden (https://ggbs.tarim.gov.tr/) kontrol edebilirsiniz.

Ürünlerimizin AR- GE çalışmaları ve Üretimi % 100 yerlidir. Hammaddelerimiz yurtdışından temin edilmektedir.

Ürünlerimiz GMP (Good Manufacturing Practices-İyi Üretim Uygulamaları) ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point-Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları) kılavuzluğunda üretilmektedir. Ayrıca ürünlerimizin ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002:2014 Müşteri Şikayetleri Yönetimi ve Helal Sertifikası bulunmaktadır.

Tarım Bakanlığının 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazetede yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği gereği gıda takviyesi sınıfı ürünlerle ilgili verilebilecek bilgiler kısıtlıdır. Sitemizde ürünlerimizin detaylı içerik bilgileri ve bakanlığın izin verdiği Sağlık beyanları bulunmaktadır.

Ürünlerinizi memnun kalmadığınız sürece koşulsuz 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Aynı kategorideki ürünleri paketi açmadıysanız değiştirebilirsiniz. Farklı kategorideki ürünlerin değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Destek hattı – 0552 820 36 08

Siparişinizi 'siparişlerim' bölümünden 'siparişimi iptal et' kısmından iptal edebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmediyse iptali gerçekleşecektir. Kargoya verildiği takdirde kargoyu kapıya geldiğinde geri gönderirseniz en geç 7 gün içerisinde hesabınıza para iadesi yansıyacaktır.

Şikayet ve önerilerinizi info@vitaldestek.com adresinden bize iletebilirsiniz. Talebinizle ilgili 24 saat içinde mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Üyeliğinizle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız info@vitaldestek.com mail adresinden veya Müşteri Destek hattımızdan ( 0552 820 36 08 ) bize ulaşabilirsiniz.