219 sonuçtan 1–24 arası görüntüleniyor

Q-mena Soya İzoflavonları, Dong Quai, Hayıt ağacı meyvesi, 5-HTP, Magnezyum

210.00TL

Q-Collagen Hidrolize kollajen TİP 1-2-3, Vitamin C 238 GR

299.00TL

Lugols Solution % 2 iyot Damla 30 ml

59.00TL

Lugols Solution % 5 İyot Damla 20 ml

59.00TL

D3K2 Mixup 20 Ml

109.00TL

Magnemax MGT

156.00TL

More Than Magnezyum Yağı 200ml

86.00TL

Multivitamin & Multimineral Ginseng, Q10 / 30 Kapsül

133.00TL

Methylup ( Active B Comlex + TMG ) 60 Kapsül

279.00TL

Lipo C Vit 1000 mg/5 ml

132.00TL

Lipozomal Glutatyon 100 ml

232.00TL

More Than Pure C

133.00TL

Ester-c® 1000mg Vitamin C Ve 120 Mg Kalsiyum 30 Saşe

79.90TL

Omega 3, Vitamin D3, Q10 / 30 Softgel

189.00TL

Smart Caps ChromUp 180 tablet

77.00TL

Zeolit 45 saşe

140.00TL

Spirulina Kapsül 660 mg 90 Kapsül

219.00TL

Glukozamin Tip ll Kolajen / 60 Tablet

144.00TL

Smartcaps Biotin 2500

52.00TL

Omega 3 1000 mg 60 Softgel

79.00TL

Smartcaps Livasis 60 Bitkisel Kapsül

189.00TL

Probiyotik & Prebiyotik

124.00TL

Omega 3 Premium / 50 Softgel

124.00TL

Koenzim Q10 100 mg 30 Kapsül

110.00TL

İlgili Blog Yazıları
Çörek Otu Yağı

Genellikle çörek otu olarak anılan N. sativa tohumları, çörek otu, rezene çiçeği ve Roma kişnişi (2-3) Çörek otu yağı, N. sativa tohumlarından elde edilir ve geleneksel tıpta 2.000 yıldan uzun süredir birçok tedavi için kullanılır.

Selenyum temel bir mineraldir.

Selenyum temel bir mineraldir. Çok küçük miktarlarda ihtiyaç duyulmasına karşın metabolizma ve tiroid fonksiyonlarınız dahil vücudunuzdaki bir çok önemli süreçlerde önemli bir rol oynar.

Menopoza giren her Kadının Bilmesi Gereken 11 Şey

Menopoz nedir? Belli bir yaşa gelen tüm kadınlar menopoza girecektir. Genellikle menopoz, kadınların bir yıl boyunca adet görmeme olarak tanımlanır. Menapoza giriş yaşı kişiye göre değişir ancak genellikle 50’li yaşların başında ortaya çıkar.

Menopoz Belirtileri Nelerdir?

Menopozla ilişkili semptomların çoğu aslında perimenopoz aşamasında (menopoza geçiş) oluşur. Bazı kadınlarda bu süreçte herhangi bir yan etki olmadan menopoza girerler. Ancak çoğunlukla, menopozla ilgili komplikasyonlar perimenopoz sırasında başlar ve menopoz sürecinde görünür.

Premenopoz, Perimenopoz ve Menopoz

Menopoz resmen kadınların üreme yeteneğinin sonlandığını işaret eder. Bu yaşam evresi iyi bilinmesine rağmen, aslında menopozda tanınması ve anlaşılması önemli olan farklı evreler vardır. Menopozun kendisi, adet görmeniz kesildiğinde resmi olarak ortaya çıkar.

Curcuminin Faydaları Nelerdir ?

Zerdeçal köksapı (Curcuma longa L.) Hindistan'da baharat, gıda koruyucu ve renklendirici madde olarak zengin bir tarihe sahiptir ve yüzyıllardır Ayurvedik tıp sisteminde kullanılmıştır.

Curcumin C3 Compleks®'in farmakolojik aktivitesi

Güney Asya mutfağında yaygın bir şekilde baharat olarak kullanılan zerdeçalın, daha doğrusu kurkuminoid bileşenlerinin, sağlık ve zindeliğin korunmasında yararlı rolleri klinik öncesi ve / veya klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

Metilasyon Nedir ?

Metilasyon, her hücrede her dakika trilyonlarca kez gerçekleşen kritik bir süreçtir. Vücudun en önemli metabolik fonksiyonlarından biridir ve çeşitli enzimlere bağlıdır. Vücudumuzun şehir hayatı, strese ve yaşamın zorluklarına karşı koyabilmesi metilasyon sayesindedir. Vücudunda Metilasyon işlemi yetersiz olan kişi, strese ve hayatın zorluklarına yeterli uyumu sağlayamaz. Hastalıklara ve erken yaşlanmanın zararlı etkilerine maruz kalır.

Ginseng'in Kanıtlanmış 7 Sağlık Faydası

Ginseng, geleneksel Çin tıbbında yüzyıllardır kullanılmaktadır. Yavaş büyüyen, etli kökleri olan bu kısa bitki, ne kadar yetiştirildiğine bağlı olarak üç şekilde sınıflandırılabilir: taze, beyaz veya kırmızı. Taze ginseng 4 yıldan önce, beyaz ginseng 4-6 yıl arasında ve kırmızı ginseng 6 yıl sonra toplanır.

Enoant Nedir?

Enoant alkol içermemesi nedeniyle çocukların, hastaların ve yaşlıların kullanabileceği bir üründür. Enoant Üzümün kabuğunda bulunan Resveratrol'ü yoğun olarak içermektedir. Resveratrolün Antikanserojen, Antioksidan, Antiviral, Antimikrobiyal, kolesterol düşürücü özellikleri bulunmaktadır

Çinko Nedir ?

Çinko, temel bir besin maddesi olarak kabul edilir, yani vücudunuz onu üretemez veya depolayamaz. Bu nedenle, diyetiniz aracılığıyla sürekli bir tedarik almalısınız.

Glutatyon Nedir ?

Glutatyon, hücrelerde üretilen bir antioksidandır. Büyük ölçüde üç amino asitten oluşur: glutamin, glisin ve sistein. vücuttaki glutatyon seviyeleri,yaşla birlikte, yetersiz beslenme, çevresel toksinler ve stres dahil olmak üzere bir dizi faktör tarafından azaltılabilir.

Folik Asit ve Folat Farkı Nedir?

Folat ve folik asit, B9 vitamininin farklı formlarıdır. İkisi arasında belirgin bir fark olsa da, isimleri genellikle birbirinin yerine kullanılır. Doktorlar arasında bile folik asit ve folat ile ilgili çok fazla kafa karışıklığı vardır.

Glukozamin Ne işe yarar?

Glukozamin, doğal olarak oluşan kimyasal bir amino şekerdir. (1)  Glukozamin, kabuklu deniz hayvanları kabukları, hayvan kemikleri ve mantarlar dahil olmak üzere bazı hayvan ve diğer insan olmayan dokularda bulunur. 

Biotin nedir?

"Biotin" kelimesi, "yaşam" veya "rızık" anlamına gelen eski Yunanca "biotos" kelimesinden gelir. B vitaminleri ve özellikle biotin cildinizi , saçınızı , gözlerinizi, karaciğerinizi ve sinir sisteminizi sağlıklı tutmaya yardımcı olur .

B12 Vitamini Nedir ?

Bu suda çözünen vitamin vücudunuzdaki birçok temel işlevlere sahiptir. Sinirlerinizi sağlıklı tutmak ve DNA ve kırmızı kan hücrelerinin üretimini desteklemek ve normal beyin fonksiyonunu sürdürmek için gereklidir.

Metilkobalamin ve Siyanokobalamin: Fark Nedir?

Siyanocobalamin, doğada bulunmayan sentetik bir B12 vitamini şeklidir. Siyanokobalaminin aksine, metilkobalamin, takviyeler yoluyla ve ayrıca balık , et, yumurta ve süt gibi besin kaynakları yoluyla elde edilebilen doğal olarak oluşan bir B12 vitamini formudur.

Koenzim Q10 nedir?

Koenzim Q10 veya CoQ10, insan vücudunun doğal olarak yaptığı bir maddedir. Hücreler onu enerji üretmek için kullanır. CoQ10 ayrıca hücrelere ve DNA'ya zarar verebilecek serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olmak için güçlü bir antioksidan görevi görür.

Quercetin Nedir?

Quercetin gibi flavonoidlerin faydalı etkileri, vücudunuzda antioksidan olarak işlev görme yeteneklerinden kaynaklanmaktadır. Antioksidanlar, serbest radikallere bağlanabilen ve onları nötralize edebilen bileşiklerdir. Serbest radikaller, seviyeleri çok yükseldiğinde hücresel hasara neden olabilecek kararsız moleküllerdir.

Glutamin nedir?

Glutamin bir amino asittir. Amino asitler vücutta pek çok rol oynayan moleküllerdir.Ana amaçları, proteinler için yapı taşları görevi görmektir. Proteinler organlar için çok önemlidir. Ayrıca kandaki maddeleri taşımak ve zararlı virüsler ve bakterilerle savaşmak gibi başka işlevlere de hizmet ederler.

Sindirim Sistemi Sağlığı ve İnflamatuar Bağırsak Hastalığı İçin L-Glutamin Hakkındaki Araştırmalar

Yapılan son çalışmalarda sindirim sistemi rahatsızlıklarında kullanılan L-Glutamin takviyesinin genel sağlık ve sindirim sistemi üzerindeki potansiyel sağlık yararlarını gösteren çok sayıda klinik kanıtlar ortaya çıkmıştır.

Demir Eksikliğinin 10 Belirtisi

Demir eksikliği, vücutta yeterli demir minerali olmadığında ortaya çıkar. Bu anormal derecede düşük kırmızı kan hücrelerine yol açar. Bunun nedeni, kırmızı kan hücrelerinde vücutta oksijen taşımalarını sağlayan bir protein olan hemoglobini yapmak için demire ihtiyaç duyulmasıdır.

Evde Hyalüronik Asit Serum Nasıl Yapılır?

Hyalüronik asit, cildin doğal yapısında bulunan ve vücutta dokuların bir arada kalmasını sağlayan, bağ dokununyapısında bulunan bir moleküldür. Vücuda en önemli etkisi nemlendirici olmasıdır.

İyot Eksikliğinin 10 İşareti ve Belirtileri

İyot, Tiroid bezinizin tiroid hormonlarını düzgün şekilde üretmesine yardımcı olur. Sağlıklı tiroid hormonları kontrol etmeye, hasarlı hücreleri onarmaya ve sağlıklı bir metabolizmayı desteklemeye yardımcı olur. (1 ) Tüm dünyada insanların üçte biri iyot eksikliği riski altındadır (2)

İyotun Önemi ve İyotun Faydaları

İyot, tiroid hormonu üretimini, bağışıklık fonksiyonunu, sinir sistemi ve beyin sağlığını desteklemek için kritik olarak ihtiyaç duyulan bir mineraldir. Meme dokusunda ve servikste kullanımı nedeniyle özellikle kadınlar bu eser mineralin yeterli varlığına ihtiyaç duyarlar. 

Menopoz Döneminde Kolajenin Faydaları 

Kendi kolajen üretiminiz söz konusu olduğunda, daha sonra amino asitlere parçalanan diyet proteinini sağlamanız koşuluyla, vücudunuzda doğal olarak kolajen üretirsiniz. Bununla birlikte, doğal kolajen üretimi, yaşlandıkça ve menopozdan sonra büyük ölçüde azalır.

Magnezyum Malat Nedir ?

Magnezyum, vücudumuzda çok önemli görevleri olan minerallerden biridir. Magnezyum vücudun enerji metabolizmasında oldukça önemli bir rol oynamaktadır.Kas ve sinir sisteminde de etkin rol oynayan bu mineral ayrıca vücut asit baz dengesinin sağlanmasına katkı sağlar.

Drdgl 40 Yaş Üzeri Gece Yoğun Bakım Kremi:

Gece yatmadan önce temizlenmiş cilde yarım mercimek tanesi büyüklüğünde uygulanır. Uygulama öncesinde iki parmağınız arasında hafifçe ısıtarak yüzünüze sürün. Bu ürünler katkısız ve doğal oldukları için çok çok küçük miktarlarda kullanılması yeterlidir.

Kimler Demir Takviyesi Kullanmalıdır ?

Demir, sizi sağlıklı ve enerji dolu tutmak da dahil olmak üzere vücudunuzda birçok önemli rol oynayan bir besindir. Erken dönemlerde tespit edilmesi zor olan Demir eksikliği ülkemizde oldukça yaygındır. Düşük demir seviyeleri yorgunluk, zayıf konsantrasyon ve sık hasta olmaya neden olabilir.

Bağışıklık Sisteminizin Bekçisi Çinko

Çinko, diğer vitamin ve minerallerle aynı vızıltıyı üretmese de, vücutta birden fazla anahtar işlevi destekler. Elbette - belki de vitamin takviyelerinde ikincil bir bileşen olarak kabul edilir, ancak bu, günlük sağlık ve biyolojik işlevin belirli temel alanları için gerekli olmadığı anlamına gelmez!

Dong Quai: Eski Bir Çin Tedavisi

Güçlü tıbbi özellikleri sayesinde bu bitki, kemik sağlığını iyileştirmekten menopoz semptomlarını azaltmaya kadar uzun bir sağlık yararları listesine sahiptir. Araştırmalar ayrıca depresyonu azaltabileceğini, kan şekeri düzeylerini düşürebileceğini, iltihabı hafifletebileceğini ve kalp sağlığını iyileştirebileceğini gösteriyor.

İzoflavonların Faydaları

Araştırmalar, daha yüksek miktarlarda soya izoflavonları tüketen menopozdaki kadınların daha az ateş basması yaşadığını, osteoporozu ve osteoporoz sonucu oluşan kemik kırıklarını önlemeye yardımcı olduğunu göstermiştir.

Hayıt Ağacı Meyvesi , Doğadaki Mucize

Hayıt ağacı meyvesi, en az 2500 yıl önce antik Yunanistan'da kadın sağlığı botanik olarak ilk belgelenmiş kullanımıyla, hayıt ağacının kurutulmuş olgun meyvesinden elde edilir. Hayıt ağacı meyvesi, menopoz semptomları için Yunan, Roma ve ortaçağdan beri kullanılmaktadır.

Hidrolize kolajen Ne işe yarar ?

Yıllar geçtikçe, çocukken sahip olduğumuz pürüzsüz cildimizde, doğal yaşlanma süreci, normal atmosferik maddelerin etkisi (güneş, soğuk hava, hava kirliliği) ve yaşam tarzımız (dengesiz beslenme, sigara, alkol) nedenleriyle çizgiler oluşmaya ve belirginleşmeye başlar.

Kollajen nedir ve neden önemlidir?

Kollajen,aslında, en çok hayvanlarda bulunan, hücrelerinizin ve dokularınızın yapısını veya çerçevesini oluşturan proteindir (1) Bilinen bir çok kolajen türü vardır. Tip I kolajen, insan vücudundaki kolajenin %90'ını oluşturur. (2) Kollajen esas olarak glisin, prolin ve hidroksiprolin amino asitlerinden oluşur. Bu amino asitler, kolajenin karakteristik üçlü sarmal yapısını oluşturan üç iplikçik oluştururlar. (3)

Alıçın Faydaları

Alıç ( Crataegus monogyna ), Çok eski tarihlerden beri bitkisel tıpta kullanılmaktadır. Sindirim, böbrek ve anti-anksiyeteye yardımcı olarak, aynı zamanda, kalp hastalıklarını tedavi etmek ve yaşlanan kalbi güçlendirmek için kullanılır.

Neden K2 Vitamini ile D3 Vitamini Birlikte Almalıyım?

Tüm dünyada ve Türkiye’de D Vitamini eksikliği yaygındır.   D vitamini, sağlıklı tiroid fonksiyonunu, metabolizmayı ve insülin direnci için gereklidir. Kilo verme ve kilo yönetimi diyetlerinde D vitamini genel sağlık için de çok önemlidir.

Ametist Taşının Beden ve Ruhunuza Faydaları

Ametist, kendinizi gergin hissettiğinizde kullanmak için mükemmel bir kristaldir. Kaslarınızı gevşetecek ve anında daha rahat ve huzurlu hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu etkiyi elde etmek için elinizde ametist taşı tutabilirsiniz.